O nás

e-learning žije!

Image

Matúš Kothaj

E-learning bol odjakživa mojou vášňou. Teda až na to, že som sa o ňom prvýkrát dozvedel až v dospelosti. Od tej doby ma však téma samostatného vzdelávania online zaujala natoľko, že som moju kariérnu loďku stočil prudko doľava a vydal sa vtedy ešte nie veľmi prebádanou cestou e-learningu. Teraz už sme zas o pár generácií ďalej a namiesto toho, aby som ľuďom musel vysvetľovať, čo e-learning je, naopak často bojujem s vyvracaním zažitých mýtov o ňom. Aj preto som rád, že sa touto formou môžem podeliť o svoje skúsenosti aj s vami.

Image

Elena Urbanová

K e-learningu som da dostala náhodou. Je to spojenie dvoch vecí, ktoré mám rada – technológie a riešenie problémov (čo je očakávaný výsledok vzdelávania). A verím, že ich spojením sa dopracujeme k lepšej budúcnosti.

Image

Celé to začalo množstvom tém, o ktorých sa dá na tému e-learningu a vecí s ním spojených diskutovať. A že sme aj diskutovali...

No vďaka podcastu sa môžeme o naše skúsenosti, nápady, víťazstvá a boliestky podeliť aj s vami. Chceli by sme, aby vzdelávanie na tomto svete bolo zmysluplné, prínosné a pohodlné. Skrátka, aby ľudia mali vzdelávanie radi a mali radi aj tých, ktorí im ho prinášajú - teda nás ;)

Declaration script