Ako rýchlo vytvoriť e-learning s pomocou Articulate Rise | webinár

  • 01.12.2021
  • Online

Podujatie je určené Tvorcom e-learningových kurzov, ktorí nemajú času nazvyš na výrobu sofistikovaných e-learningových kurzov, ale chceli by vyrábať kvalitné, moderné a predovšetkým responzívne kurzy. Webinár je určený ako pre začiatočníkov, tak aj pre ľudí, ktorí už e-learningy vyrábajú, no chceli by skúsiť nový autorský nástroj.

Čo sa naučíteNaučíte sa ako preniesť pripravený vzdelávací obsah do atraktívnej formy moderného responzívneho kurzu za pár minút. Tento kurz potom môžete použiť vo vašom firemnom LMS, ale aj na intranete, či na akejkoľvek webovej stránke. Jeho úplná responzívnosť vám zabezpečí, že kurz bude plne funkčný a dobre vyzerajúci bez ohľadu na to, na akom zariadení ho ľudia budú študovať.
Dozviete sa aj niekoľko dobrých tipov na to, ako správne e-learning nastaviť tak, aby bol jeho prínos čo najväčší pre vzdelávajúceho, aj pre vzdelávaného.

Čo si potrebujete priniesť na podujatieWebinár bude prebiehať online, takže budete potrebovať zariadenie s prístupom na internet. Pár dní pred webinárom vám pošleme inštrukcie, ako sa naň pripojiť.

Do počítača si nainštalujte Articulate 360, ktorého súčasťou je aj nástroj Rise. Ak Rise ešte nemáte, veľmi radi vám ho pomôžeme získať. Ako uvidíte aj na našom webinári, ak to s digitálnym vzdelávaním myslíte vážne, nástroj ako je Articulate Rise by vo vašom arzenáli rozhodne nemal chýbať.
Ak ste si ešte nie istí, či to bude pre vás to pravé orechové, úplne vám postačí aj trial verzia Articulate 360.

Harmonogram podujatia13:00 – 15:00 webinár

Cena podujatia29 € bez DPH

Storno poplatkyV prípade zrušenia účasti 14 a viac dní pred začiatkom webinára, je storno poplatok 0 €. V prípade zrušenia účasti na webinári menej ako 14 dní pred začiatkom webinára, je storno poplatok 50 % z ceny webinára. V prípade zrušenia účasti na webinári menej ako 7 dní pred začiatkom webinára, je storno poplatok 100% z ceny webinára.

PoznámkaAk vám termín nevyhovuje a máte záujem o individuálny webinár alebo školenie, napíšte nám na . Pripravíme vám obsah na mieru s výberom vlastného termínu.

Organizátori podujatia

Prihlasovací formulár

Osobné údaje

Fakturačné údaje

Odkiaľ ste sa o podujatí dozvedeli?

iné

Dovoľujeme si vás informovať, že odoslaním tohto formulára začneme spracovávať uvedené osobné údaje za účelom zrealizovania objednávanej služby. Viac informácií o spracovávaní sa dozviete v pravidlách ochrany osobných údajov.

* - Povinné polia