Storytelling. Kurzy, ktoré rozprávajú príbeh | webinár

  • 30.11.2021
  • Online

Podujatie je určené Tvorcom e-learningových kurzov, instructional designerom, lektorom, prípadne každému, kto by sa chcel dozvedieť viac o tom, ako využiť silu príbehov v oblasti vzdelávania.

Čo sa naučítePríbehy sú jedna z najstarších metód odovzdávania vedomostí. Na webinári sa dozviete, kedy v digitálnom alebo klasickom vzdelávaní použiť príbeh. Pomocou metódy Cesta hrdinu sa naučíte, čo by mal príbeh obsahovať, aby mal želaný dopad, a zároveň si vyskúšate zopár praktických techník na napísanie vlastného príbehu. Počas webinára si rozoberieme niekoľko ukážok použitia príbehov a možností, ktoré ponúka digitálne vzdelávanie na to, aby poslucháča ešte viac vtiahli do deja.

Čo si potrebujete priniesť na podujatieWebinár bude prebiehať online, takže budete potrebovať zariadenie s prístupom na internet. Pár dní pred webinárom vám pošleme inštrukcie, ako sa naň pripojiť.

Harmonogram podujatia13:00 – 15:00 webinár

Cena podujatia29 € bez DPH

Storno poplatkyV prípade zrušenia účasti 14 a viac dní pred začiatkom webinára, je storno poplatok 0 €. V prípade zrušenia účasti na webinári menej ako 14 dní pred začiatkom webinára, je storno poplatok 50 % z ceny webinára. V prípade zrušenia účasti na webinári menej ako 7 dní pred začiatkom webinára, je storno poplatok 100% z ceny webinára.

PoznámkaAk vám termín nevyhovuje a máte záujem o individuálny webinár alebo školenie, napíšte nám na . Pripravíme vám obsah na mieru s výberom vlastného termínu.

Organizátori podujatia

Prihlasovací formulár

Osobné údaje

Fakturačné údaje

Odkiaľ ste sa o podujatí dozvedeli?

iné

Dovoľujeme si vás informovať, že odoslaním tohto formulára začneme spracovávať uvedené osobné údaje za účelom zrealizovania objednávanej služby. Viac informácií o spracovávaní sa dozviete v pravidlách ochrany osobných údajov.

* - Povinné polia