Grafika pre negrafikov. Ako navrhnúť vizuálne kvalitný kurz | webinár

  • 23.11.2021
  • Online

Podujatie je určené Tvorcom e-learningových kurzov a vlastne všetkým, ktorí sa chcú dozvedieť niečo viac o príprave obsahu z grafického hľadiska či nazrieť do sveta vizuálneho dizajnu. Webinár je určený pre vývojárov obsahu a všetkých, ktorých zaujíma grafický dizajn, začiatočníkov i pokročilých.

Čo sa naučíte

  • Kedy dokáže jeden obrázok nahradiť tisíc slov – pár slov o význame grafiky v kurzoch
  • Ako nastaviť jednotný vizuálny jazyk v rámci kurzu a ako ho dodržiavať
  • Akých chýb sa pri vytváraní grafiky vyvarovať
  • Povieme si o technických aspektoch a špecifikách tvorby e-learningového kurzu z pohľadu digitálnej grafiky

Čo si potrebujete priniesť na podujatieWebinár bude prebiehať online, takže budete potrebovať zariadenie s prístupom na internet. Pár dní pred webinárom vám pošleme inštrukcie, ako sa naň pripojiť.

Harmonogram podujatia13:00 – 15:00 webinár

Cena podujatia29 € bez DPH

Storno poplatkyV prípade zrušenia účasti 14 a viac dní pred začiatkom webinára, je storno poplatok 0 €. V prípade zrušenia účasti na webinári menej ako 14 dní pred začiatkom webinára, je storno poplatok 50 % z ceny webinára. V prípade zrušenia účasti na webinári menej ako 7 dní pred začiatkom webinára, je storno poplatok 100% z ceny webinára.

PoznámkaAk vám termín nevyhovuje a máte záujem o individuálny webinár alebo školenie, napíšte nám na . Pripravíme vám obsah na mieru s výberom vlastného termínu.

Organizátori podujatia

Prihlasovací formulár

Osobné údaje

Fakturačné údaje

Odkiaľ ste sa o podujatí dozvedeli?

iné

Dovoľujeme si vás informovať, že odoslaním tohto formulára začneme spracovávať uvedené osobné údaje za účelom zrealizovania objednávanej služby. Viac informácií o spracovávaní sa dozviete v pravidlách ochrany osobných údajov.

* - Povinné polia