Ako nahrávať vzdelávacie videá z obrazovky vášho počítača | webinár

  • 10.11.2021
  • Online

Podujatie je určené Tvorcom e-learningových kurzov a vzdelávacích videotutoriálov, ktorí by sa radi popýšili svojimi videami pred šéfom, ale hlavne by boli radi, keby tie videá pomohli tým, ktorí sa z nich budú učiť.

Čo sa naučíteNaučíte sa, ako správne nahrať obrazovku vášho počítača – áno, je to oveľa zložitejšie, ako ste si mysleli. Naučíte sa video nahrávať “na prvú dobrú”, ale naučíte sa ho po nahrávaní aj editovať tak, aby obsahovalo len to, čo obsahovať má.
Odnesiete si tiež mnoho užitočných tipov a trikov, aby sa vám už nikdy nestalo, že vaše vzdelávacie video niekoho obťažuje, namiesto toho, aby ho niečo naučilo.

Čo si potrebujete priniesť na podujatieWebinár bude prebiehať online, takže budete potrebovať zariadenie s prístupom na internet. Pár dní pred webinárom vám pošleme inštrukcie, ako sa naň pripojiť.

Do počítača si nainštalujte program na nahrávanie obrazovky. Kľudne vám postačí aj trial verzia. Ideálne by tento program mal byť schopný nahraté video aj editovať. Na toto vrelo odporúčame program Camtasia od Techsmith.
Existujú však aj bezplatné alternatívy: na nahrávanie napr. OBS studio, na editáciu potom Openshot či DaVinci Resolve.

Harmonogram podujatia13:00 – 15:00 webinár

Cena podujatia29 € bez DPH

Storno poplatkyV prípade zrušenia účasti 14 a viac dní pred začiatkom webinára, je storno poplatok 0 €. V prípade zrušenia účasti na webinári menej ako 14 dní pred začiatkom webinára, je storno poplatok 50 % z ceny webinára. V prípade zrušenia účasti na webinári menej ako 7 dní pred začiatkom webinára, je storno poplatok 100% z ceny webinára.

PoznámkaAk vám termín nevyhovuje a máte záujem o individuálny webinár alebo školenie, napíšte nám na . Pripravíme vám obsah na mieru s výberom vlastného termínu.

Organizátori podujatia

Prihlasovací formulár

Osobné údaje

Fakturačné údaje

Odkiaľ ste sa o podujatí dozvedeli?

iné

Dovoľujeme si vás informovať, že odoslaním tohto formulára začneme spracovávať uvedené osobné údaje za účelom zrealizovania objednávanej služby. Viac informácií o spracovávaní sa dozviete v pravidlách ochrany osobných údajov.

* - Povinné polia