Articulate Storyline pre pokročilých | webinár

  • 25. - 27.10.2021
  • Online, MS Teams

Podujatie je určené Webinár je určený pre tvorcov e-learningových kurzov, ktorí majú za sebou školenie/webinár pre začiatočníkov alebo už tvoria jednoduché e-learningové kurzy a chcú sa zdokonaliť v autorskom nástroji Articulate Storyline.
Tento webinár je vhodný pre používateľov nástrojov: Storyline 3 alebo Storyline 360.

Čo sa naučíteNa webinári sa najskôr zoznámite s motion paths, pomocou ktorých vytvoríte jednoduché, ale efektné, animácie. Potom sa naučíte všetko o premenných - ako ich vytvoriť, kedy ich použiť, ako im nastaviť podmienky a ako ich využiť na to, aby ste vytvorili osobnejší kurz a zložitejšie interakcie. Pozrite si ako funguje spojenie motion paths a premenných v interaktívnej golfovej ukážke nižšie. Všetko si precvičíte na konkrétnych príkladoch a tak na konci webinára budete vedieť s pomocou nástroja Articulate Storyline vytvoriť plne interaktívny e-learningový kurz.

Webinár je rozdelený na 3 dni. Prvé dva dni si ukážeme naplánované postupy. Ak chcete na vzorovom kurze pracovať v priebehu webinára, odporúčame mať k dispozícii 2 obrazovky. Po skončení webinárového dňa dostanete nahrávku a do nasledujúceho dňa si môžete postupy vyskúšať sami. Na začiatku druhého webinárového dňa a celý tretí (kratší) deň budeme zodpovedať na vaše otázky a nejasnosti. Pre optimálny výsledok webinára odporúčame vyskúšať si veci, ktoré sme na webinári robili a využiť priestor na tieto otázky.

Pozrite si ukážku zo školenia - golfová hra s použitím premenných a motion paths

Čo si potrebujete priniesť na podujatieAk chcete počas webinára aktívne pracovať, budete potrebovať minimálne 2 monitory. Okrem toho budete potrebovať aplikáciu Articulate Storyline. Stačí funkčná trial verzia.

Harmonogram podujatiaWebinár je rozdelený na 3 dni:
Deň 1 a 2
13:00 – 15:00 webinár
Deň 3
13:00 – 14:00 praktické riešenie úloh a otázok z predchádzajúcich dní

Cena podujatia129 € bez DPH

Storno poplatkyV prípade zrušenia účasti 14 a viac dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 0 €. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 14 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 50 % z ceny školenia. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 7 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 100% z ceny školenia.

PoznámkaAk vám termín nevyhovuje a máte záujem o individuálny webinár alebo školenie, napíšte nám na . Pripravíme vám obsah na mieru s výberom vlastného termínu.

Organizátori podujatia

Mediálni partneri

Prihlasovací formulár

Osobné údaje

Fakturačné údaje

Odkiaľ ste sa o podujatí dozvedeli?

iné

Dovoľujeme si vás informovať, že odoslaním tohto formulára začneme spracovávať uvedené osobné údaje za účelom zrealizovania objednávanej služby. Viac informácií o spracovávaní sa dozviete v pravidlách ochrany osobných údajov.

* - Povinné polia