Articulate Storyline pre začiatočníkov | webinár

  • 18. - 21.10.2021
  • Online, MS Teams

Podujatie je určené Tvorcom e-learningových kurzov, ktorí sa chcú naučiť pracovať alebo zdokonaliť v autorskom nástroji Articulate Storyline. Webinár je určený pre začiatočníkov a ľudí, ktorí ešte nepreskúmali všetky možnosti autorského nástroja.
Tento webinár je vhodný pre používateľov nástrojov: Storyline 3 alebo Storyline 360.

Čo sa naučíteNa webinári sa naučíte ako vytvoriť dizajn e-kurzu, ako doň vkladať texty a médiá, a ako používať časovú os. Pozrieme sa aj na oživenie kurzu zaujímavými interakciami ako sú slajder, vrstvy, tlačidlá, markery, scrolling panel alebo interaktívna spätná väzba s použitím avatara – pozrite si ukážu nižšie.

Okrem toho sa naučíte vytvárať kvízové otázky a testy. Ukážeme si ako nahrať softvérovú simuláciu a ako nakoniec publikovať hotový kurz (či už ako HTML5 pre použitie na web alebo SCORM/TinCan pre použitie v LMS).

Webinár je rozdelený na 4 dni. Počas webinára si vždy ukážeme naplánované postupy. Ak chcete na vzorovom kurze pracovať v priebehu webinára, odporúčame mať k dispozícii 2 obrazovky. Po skončení webinárového dňa dostanete nahrávku a do nasledujúceho dňa si môžete postupy vyskúšať sami. Na začiatku každého webinárového dňa (okrem prvého) budeme zodpovedať na vaše otázky k predchádzajúcemu dňu. Pre optimálny výsledok webinára odporúčame vyskúšať si veci, ktoré sme na webinári robili a využiť priestor na tieto otázky.

Pozrite si ukážku zo školenia - spätná väzba v multiple choice otázke s použitím avatara

Čo si potrebujete priniesť na podujatieAk chcete počas webinára aktívne pracovať, budete potrebovať minimálne 2 monitory. Okrem toho budete potrebovať aplikáciu Articulate Storyline. Stačí funkčná trial verzia.

Harmonogram podujatiaWebinár je rozdelený na 4 dni po 2 hodiny:
13:00 – 15:00 webinár

Cena podujatia199 € bez DPH

Storno poplatkyV prípade zrušenia účasti 14 a viac dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 0 €. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 14 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 50 % z ceny školenia. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 7 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 100% z ceny školenia.

PoznámkaAk vám termín nevyhovuje a máte záujem o individuálny webinár alebo školenie, napíšte nám na . Pripravíme vám obsah na mieru s výberom vlastného termínu.

Organizátori podujatia

Mediálni partneri

Prihlasovací formulár

Osobné údaje

Fakturačné údaje

Odkiaľ ste sa o podujatí dozvedeli?

iné

Dovoľujeme si vás informovať, že odoslaním tohto formulára začneme spracovávať uvedené osobné údaje za účelom zrealizovania objednávanej služby. Viac informácií o spracovávaní sa dozviete v pravidlách ochrany osobných údajov.

* - Povinné polia