Articulate Storyline pre pokročilých

  • 20.05.2021
  • Bratislava

Podujatie je určené Školenie je určené tvorcom e-learningových kurzov, ktorí majú za sebou školenie pre začiatočníkov alebo už tvoria jednoduché e-learningové kurzy a chcú sa zdokonaliť v autorskom nástroji Articulate Storyline.
Toto školenie je vhodné pre používateľov nástrojov: Storyline 2, Storyline 3 alebo Storyline 360.

Čo sa naučíteNa školení sa najskôr zoznámite s motion paths, pomocou ktorých vytvoríte jednoduché, ale efektné, animácie. Potom sa naučíte všetko o premenných - ako ich vytvoriť, kedy ich použiť, ako im nastaviť podmienky a ako ich využiť na to, aby ste vytvorili osobnejší kurz a zložitejšie interakcie. Pozrite si ako funguje spojenie motion paths a premenných v interaktívnej golfovej ukážke nižšie. Všetko si precvičíte na konkrétnych príkladoch a tak na konci dňa budete vedieť s pomocou nástroja Articulate Storyline vytvoriť plne interaktívny e-learningový kurz.

Pozrite si ukážku zo školenia - golfová hra s použitím premenných a motion paths

Čo si potrebujete priniesť na podujatieKaždý účastník si prinesie vlastný notebook s aktuálnou verziou Articulate Storyline. Stačí funkčná trial verzia.

Harmonogram podujatia08:30 – 09:00 registrácia
09:00 – 11:45 školenie s prestávkami na občerstvenie
11:45 – 13:00 obed
13:00 – 16:00 školenie s prestávkami na občerstvenie

Cena podujatia199 € bez DPH - cena zahŕňa občerstvenie, obed, režijné náklady a osvedčenie o absolvovaní školenia.

Storno poplatkyV prípade zrušenia účasti 14 a viac dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 0 €. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 14 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 50 % z ceny školenia. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 7 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 100% z ceny školenia.

PoznámkaAk vám termín nevyhovuje a máte záujem o individuálny webinár alebo školenie, napíšte nám na . Pripravíme vám obsah na mieru s výberom vlastného termínu.

Organizátori podujatia

Mediálni partneri

Prihlasovací formulár

Osobné údaje

Fakturačné údaje

Odkiaľ ste sa o podujatí dozvedeli?

iné

Dovoľujeme si vás informovať, že odoslaním tohto formulára začneme spracovávať uvedené osobné údaje za účelom zrealizovania objednávanej služby. Viac informácií o spracovávaní sa dozviete v pravidlách ochrany osobných údajov.

* - Povinné polia