Articulate Storyline pre začiatočníkov

  • 18. - 19.05.2021
  • Bratislava

Podujatie je určené Tvorcom e-learningových kurzov, ktorí sa chcú naučiť pracovať alebo zdokonaliť v autorskom nástroji Articulate Storyline. Školenie je určené pre začiatočníkov a ľudí, ktorí ešte nepreskúmali všetky možnosti autorského nástroja.
Toto školenie je vhodné pre používateľov nástrojov: Storyline 2, Storyline 3 alebo Storyline 360.

Čo sa naučítePriebeh celého školenia je vedený prakticky, a preto od začiatku budete pracovať na tvorbe skutočného e-learningového kurzu. Prvý deň si vytvoríte dizajn e-kurzu. Naučíte sa, ako vkladať texty a médiá, a ako používať časovú os. Váš kurz oživíte zaujímavými interakciami ako sú slajder, vrstvy, tlačidlá, markery, scrolling panel alebo interaktívna spätná väzba s použitím avatara - pozri ukážu nižšie.
Druhý deň sa naučíte vytvárať kvízové otázky a testy. Nahráte si vlastnú softvérovú simuláciu a dozviete sa, ako publikovať hotový kurz (či už ako HTML5 pre použitie na web alebo SCORM/TinCan pre použitie v LMS).
Na konci tohto dvojdňového školenia budete autorom plnohodnotného e-learningového kurzu.

Pozrite si ukážku zo školenia - spätná väzba v multiple choice otázke s použitím avatara

Čo si potrebujete priniesť na podujatieKaždý účastník si prinesie vlastný notebook s aktuálnou verziou Articulate Storyline. Stačí funkčná trial verzia.

Harmonogram podujatia08:30 – 09:00 registrácia
09:00 – 11:45 školenie s prestávkami na občerstvenie
11:45 – 13:00 obed
13:00 – 16:00 školenie s prestávkami na občerstvenie

Cena podujatia299 € bez DPH - cena zahŕňa občerstvenie, obed, režijné náklady a osvedčenie o absolvovaní školenia.

Storno poplatkyV prípade zrušenia účasti 14 a viac dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 0 €. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 14 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 50 % z ceny školenia. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 7 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 100% z ceny školenia.

PoznámkaAk vám termín nevyhovuje a máte záujem o individuálny webinár alebo školenie, napíšte nám na . Pripravíme vám obsah na mieru s výberom vlastného termínu.

Organizátori podujatia

Mediálni partneri

Prihlasovací formulár

Osobné údaje

Fakturačné údaje

Odkiaľ ste sa o podujatí dozvedeli?

iné

Dovoľujeme si vás informovať, že odoslaním tohto formulára začneme spracovávať uvedené osobné údaje za účelom zrealizovania objednávanej služby. Viac informácií o spracovávaní sa dozviete v pravidlách ochrany osobných údajov.

* - Povinné polia