Predstavujeme Totara Talent Experience Platform - integrovanú vzdelávaciu platformu | webinár

  • 26.11.2020
  • Online

Podujatie je určené Riaditeľom ľudských zdrojov, Manažérom vzdelávania a HR, Špecialistom pre digitálne technológie vo vzdelávaní a rozvoji, Špecialistom vzdelávania a rozvoja, IT špecialistom, Exekutívcom a Tímlídrom.

Čo sa naučítePredstavíme vám integrovanú vzdelávaciu platformu, ktorá môže pomôcť v rozvoji vašej spoločnosti. Totara Talent Experience Platform (TXP) vám umožní nielen spravovať tradičné "formálne" vzdelávanie, compliance tréningy a prezenčné alebo virtuálne školenia. Pomôže vám aj v podpore neformálneho vzdelávania, s budovaním excelentnosti medzi zamestnancami a taktiež s ich rozvojom. To všetko je možné vďaka inovatívnemu prístupu, ktorý v sebe spája klasické vzdelávanie s novým prístupom budovania firemnej komunikačnej a sociálnej siete s podporou pre rozvoj, v podobe priebežného hodnotenia zamestnancov. TXP nielen zjednodušuje manažment, ale v konečnom dôsledku znižuje aj náklady na vzdelávanie a rozvoj zamestnancov.

Čo si potrebujete priniesť na podujatieWebinár bude prebiehať online, takže budete potrebovať zariadenie s prístupom na internet. Deň pred webinárom vám pošleme inštrukcie, ako sa naň pripojiť.

Harmonogram podujatia14:00 – 15:00 webinár

Cena podujatiaZadarmo

Organizátori podujatia

Mediálni partneri

Prihlasovací formulár

Osobné údaje

Odkiaľ ste sa o podujatí dozvedeli?

iné

Dovoľujeme si vás informovať, že odoslaním tohto formulára začneme spracovávať uvedené osobné údaje za účelom zrealizovania objednávanej služby. Viac informácií o spracovávaní sa dozviete v pravidlách ochrany osobných údajov.

* - Povinné polia