Storytelling. Kurzy, ktoré rozprávajú príbeh

  • 15.10.2020
  • Bratislava

Podujatie je určené Tvorcom e-learningových kurzov, instructional designerom, lektorom, prípadne každému, kto by sa chcel dozvedieť viac o tom, ako využiť silu príbehov v oblasti vzdelávania.

Čo sa naučítePríbehy sú jedna z najstarších metód odovzdávania vedomostí. Na školení sa dozviete, kedy v digitálnom alebo klasickom vzdelávaní použiť príbeh. Pomocou metódy Cesta hrdinu sa naučíte, čo by mal príbeh obsahovať, aby mal želaný dopad, a zároveň si vyskúšate zopár praktických techník na napísanie vlastného príbehu. Počas školenia si rozoberieme niekoľko ukážok použitia príbehov a možností, ktoré ponúka digitálne vzdelávanie na to, aby poslucháča ešte viac vtiahli do deja.

Čo si potrebujete priniesť na podujatieNa školenie si nepotrebujete priniesť nič špeciálne. Môžete si však premyslieť konkrétnu tému, s ktorou budete vedieť pracovať. Ak nič také nemáte, nevadí – niečo spoločne vymyslíme.

Harmonogram podujatia08:00 – 08:30 registrácia
08:30 – 12:00 školenie vrátane prestávok na občerstvenie

Cena podujatia129 € bez DPH - cena zahŕňa občerstvenie a režijné náklady.

Storno poplatkyV prípade zrušenia účasti 14 a viac dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 0 €. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 14 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 50 % z ceny školenia. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 7 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 100% z ceny školenia.

Organizátori podujatia

Prihlasovací formulár

Osobné údaje

Fakturačné údaje

Odkiaľ ste sa o podujatí dozvedeli?

iné

Dovoľujeme si vás informovať, že odoslaním tohto formulára začneme spracovávať uvedené osobné údaje za účelom zrealizovania objednávanej služby. Viac informácií o spracovávaní sa dozviete v pravidlách ochrany osobných údajov.

* - Povinné polia