Ako nahrávať vzdelávacie videá z obrazovky vášho počítača

  • 14.10.2020
  • Bratislava

Podujatie je určené Tvorcom e-learningových kurzov a vzdelávacích videotutoriálov, ktorí by sa radi popýšili svojimi videami pred šéfom, ale hlavne by boli radi, keby tie videá pomohli tým, ktorí sa z nich budú učiť.

Čo sa naučíteNaučíte sa, ako správne nahrať obrazovku vášho počítača – áno, je to oveľa zložitejšie, ako ste si mysleli. Naučíte sa video nahrávať “na prvú dobrú”, ale naučíte sa ho po nahrávaní aj editovať tak, aby obsahovalo len to, čo obsahovať má.
Odnesiete si tiež mnoho užitočných tipov a trikov, aby sa vám už nikdy nestalo, že vaše vzdelávacie video niekoho obťažuje, namiesto toho, aby ho niečo naučilo.

Čo si potrebujete priniesť na podujatieZoberte si počítač, na ktorom máte nainštalovaný nejaký program na nahrávanie obrazovky. Kľudne vám postačí aj trial vezria. Ideálne by tento program mal byť schopný nahraté video aj editovať. Na toto vrelo odporúčame program Camtasia od Techsmith.
Existujú však aj bezplatné alternatívy: na nahrávanie napr. OBS studio, na editáciu potom Openshot či DaVinci Resolve.

Harmonogram podujatia13:00 – 13:30 registrácia
13:30 – 16:30 školenie vrátane prestávok na občerstvenie

Cena podujatia129 € bez DPH - cena zahŕňa občerstvenie a režijné náklady.

Storno poplatkyV prípade zrušenia účasti 14 a viac dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 0 €. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 14 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 50 % z ceny školenia. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 7 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 100% z ceny školenia.

Organizátori podujatia

Prihlasovací formulár

Osobné údaje

Fakturačné údaje

Odkiaľ ste sa o podujatí dozvedeli?

iné

Dovoľujeme si vás informovať, že odoslaním tohto formulára začneme spracovávať uvedené osobné údaje za účelom zrealizovania objednávanej služby. Viac informácií o spracovávaní sa dozviete v pravidlách ochrany osobných údajov.

* - Povinné polia