Ako rýchlo vytvoriť e-learning s pomocou Articulate Rise

  • 13.10.2020
  • Bratislava

Podujatie je určené Tvorcom e-learningových kurzov, ktorí nemajú času nazvyš na výrobu sofistikovaných e-learningových kurzov, ale chceli by vyrábať kvalitné, moderné a predovšetkým responzívne kurzy. Školenie je určené ako pre začiatočníkov, tak aj pre ľudí, ktorí už e-learningy vyrábajú, no chceli by skúsiť nový autorský nástroj.

Čo sa naučíteNaučíte sa ako preniesť pripravený vzdelávací obsah do atraktívnej formy moderného responzívneho kurzu za pár minút. Tento kurz potom môžete použiť vo vašom firemnom LMS, ale aj na intranete, či na akejkoľvek webovej stránke. Jeho úplná responzívnosť vám zabezpečí, že kurz bude plne funkčný a dobre vyzerajúci bez ohľadu na to, na akom zariadení ho ľudia budú študovať.
Dozviete sa aj niekoľko dobrých tipov na to, ako správne e-learning nastaviť tak, aby bol jeho prínos čo najväčší pre vzdelávajúceho, aj pre vzdelávaného.

Čo si potrebujete priniesť na podujatieZoberte si počítač, ktorý sa vie pripojiť k internetu, a na ktorom máte nainštalovaný Articulate 360, ktorého súčasťou je aj nástroj Rise. Ak Rise ešte nemáte, veľmi radi vám ho pomôžeme získať. Ako uvidíte aj na našom kurze, ak to s digitálnym vzdelávaním myslíte vážne, nástroj ako je Articulate Rise by vo vašom arzenáli rozhodne nemal chýbať.
Ak ste si ešte nie istí, či to bude pre vás to pravé orechové, úplne vám postačí aj trial verzia Articulate 360.

Harmonogram podujatia13:00 – 13:30 registrácia
13:30 – 16:30 školenie vrátane prestávok na občerstvenie

Cena podujatia129 € bez DPH - cena zahŕňa občerstvenie a režijné náklady.

Storno poplatkyV prípade zrušenia účasti 14 a viac dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 0 €. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 14 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 50 % z ceny školenia. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 7 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 100% z ceny školenia.

Organizátori podujatia

Prihlasovací formulár

Osobné údaje

Fakturačné údaje

Odkiaľ ste sa o podujatí dozvedeli?

iné

Dovoľujeme si vás informovať, že odoslaním tohto formulára začneme spracovávať uvedené osobné údaje za účelom zrealizovania objednávanej služby. Viac informácií o spracovávaní sa dozviete v pravidlách ochrany osobných údajov.

* - Povinné polia