Grafika pre negrafikov. Ako vytvoriť dizajnovo hodnotný kurz

  • 15.10.2020
  • Bratislava

Podujatie je určené Tvorcom e-learningových kurzov a všetkým, ktorí sa chcú dozvedieť niečo viac o príprave online kurzu z grafického hľadiska, či nazrieť do sveta vizuálneho dizajnu. Školenie je vhodné pre začiatočníkov, pokročilých a záujemcov, ktorí chcú porozumieť grafickému dizajnu.

Čo sa naučíte

  • Rozpoznáme základné komponenty grafického dizajnovania s ohľadom na vytvorenie zrozumiteľného, presvedčivého a vizuálne zaujímavého obsahu: priestor, farba, text, veľkosť, kompozícia, rozloženie prvkov atď.
  • Povieme si o technických aspektoch a špecifikách tvorby e-learningového kurzu z pohľadu digitálnej grafiky.
  • Zistíme, aký veľký vplyv na chápanie informácie má dobre pripravený dizajn a akú úlohu hrá v dizajne psychológia.
  • Prakticky si predvedieme povedané a pokúsime sa na príkladoch identifikovať dobrý a zlý dizajn.

Čo si potrebujete priniesť na podujatieMôžete si priniesť ukážku vašej grafickej tvorby alebo príklady tvorby hocikoho iného, kto vás zaujal, pozitívne alebo negatívne.

Harmonogram podujatia12:30 – 13:00 registrácia
13:00 – 16:45 školenie vrátane prestávok na občerstvenie

Cena podujatia129 € bez DPH - cena zahŕňa občerstvenie a režijné náklady.

Storno poplatkyV prípade zrušenia účasti 14 a viac dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 0 €. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 14 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 50 % z ceny školenia. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 7 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 100% z ceny školenia.

Organizátori podujatia

Prihlasovací formulár

Osobné údaje

Fakturačné údaje

Odkiaľ ste sa o podujatí dozvedeli?

iné

Dovoľujeme si vás informovať, že odoslaním tohto formulára začneme spracovávať uvedené osobné údaje za účelom zrealizovania objednávanej služby. Viac informácií o spracovávaní sa dozviete v pravidlách ochrany osobných údajov.

* - Povinné polia