Action mapping. Aby vaše kurzy mali hlavu a pätu

  • 13.10.2020
  • Bratislava

Podujatie je určené Tvorcom e-learningových kurzov, instructional designerom, prípadne lektorom, ktorí by chceli vedieť viac o tom, akým spôsobom pripraviť podklady pre tvorbu online kurzu, ktorý dokáže ľudí niečo naučiť.

Čo sa naučíteTvorba digitálneho kurzu začína ešte predtým, ako vytvoríte prvý slajd. Na školení sa naučíte pracovať s podkladmi pre e-learningový kurz a s metódou Action mapping. Zistíte, ako si správne určiť cieľ kurzu, ako vymyslieť relevantné aktivity/interakcie a ako podať všetky potrebné informácie. Na školení si vyskúšate aplikovať Action mapping na konkrétnych príkladoch tak, aby ste ho hneď po odchode zo školenia vedeli použiť v praxi.

Čo si potrebujete priniesť na podujatieNa školenie si nepotrebujete priniesť nič špeciálne. Môžete si však premyslieť konkrétnu tému/zadanie, s ktorými budete vedieť priamo pracovať. Ak nič také nemáte, nevadí – nejaké zadanie vám vymyslíme my.

Harmonogram podujatia08:00 – 08:30 registrácia
08:30 – 12:00 školenie vrátane prestávok na občerstvenie

Cena podujatia129 € bez DPH - cena zahŕňa občerstvenie a režijné náklady.

Storno poplatkyV prípade zrušenia účasti 14 a viac dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 0 €. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 14 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 50 % z ceny školenia. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 7 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 100% z ceny školenia.

Organizátori podujatia

Prihlasovací formulár

Osobné údaje

Fakturačné údaje

Odkiaľ ste sa o podujatí dozvedeli?

iné

Dovoľujeme si vás informovať, že odoslaním tohto formulára začneme spracovávať uvedené osobné údaje za účelom zrealizovania objednávanej služby. Viac informácií o spracovávaní sa dozviete v pravidlách ochrany osobných údajov.

* - Povinné polia