Ako nahrať kvalitný zvuk pre váš online kurz, video či podcast

  • 14.10.2020
  • Bratislava

Podujatie je určené Tvorcom e-learningových kurzov, korporátnych videí či podcastov, ktorí majú čo povedať, a túžia po tom, aby ich hlas ulahodil uchu poslucháča či diváka. Školenie je určené ako pre začiatočníkov, tak aj pre ľudí, ktorí už nahrávajú, ale stále im k rozhlasovej kvalite niečo chýba.

Čo sa naučítePochopíte prečo je kvalita zvuku v akomkoľvek audiovizuálnom médiu kľúčová. Naučíte sa pracovať s vaším hlasom a správne ho pripraviť na nahrávanie. Naučíte sa nahrať najkvalitnejší voiceover s nástrojmi, ktoré už máte k dispozícii (headset, telefón, prenosný rekordér, foťák... alebo aj kvalitný mikrofón). Vyskúšate si, ako kvalita použitého nahrávacieho vybavenia ovplyvňuje výsledný zvuk.
Domov si so sebou odnesiete kvalitnú nahrávku vášho vlastného voiceoveru pre ukážku vašim kolegom, prípadne hlasovú správu na váš telefónny záznamník.

Čo si potrebujete priniesť na podujatie

  1. Zoberte si počítač, ktorý sa vie pripojiť k internetu a ku ktorému máte administrátorské práva. Ak nemáte práva, poproste vášho admina, aby vám nainštaloval nejaký DAW (zvuk nahrávajúci) softvér.
    • Pre začiatok postačí Audacity (je úplne zadarmo a je spoľahlivé)
    • Ak to so zvukom myslíte vážnejšie, skúste Reaper (nie je vôbec drahý a funkcionalitami a kvalitou výstupov je na nerozoznanie od profesionálnych nástrojov).
  2. Vaše nahrávacie zariadenie (ak chcete zistiť, ako z neho dostať čo najviac). Ak si žiadne neprinesiete, budete nútení nahrávať na náš kvalitný mikrofón :).
  3. Slúchadlá. Ideálne veľké uzavreté slúchadlá okolo uší. Ale ak také nemáte, postačia aj menšie. Na kvalite slúchadiel však veľmi záleží.

Harmonogram podujatia08:00 – 08:30 registrácia
08:30 – 12:00 školenie vrátane prestávok na občerstvenie

Cena podujatia129 € bez DPH - cena zahŕňa občerstvenie a režijné náklady.

Storno poplatkyV prípade zrušenia účasti 14 a viac dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 0 €. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 14 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 50 % z ceny školenia. V prípade zrušenia účasti na školení menej ako 7 dní pred začiatkom školenia, je storno poplatok 100% z ceny školenia.

Organizátori podujatia

Prihlasovací formulár

Osobné údaje

Fakturačné údaje

Odkiaľ ste sa o podujatí dozvedeli?

iné

Dovoľujeme si vás informovať, že odoslaním tohto formulára začneme spracovávať uvedené osobné údaje za účelom zrealizovania objednávanej služby. Viac informácií o spracovávaní sa dozviete v pravidlách ochrany osobných údajov.

* - Povinné polia