e-learnmedia CAFÉ 2016

11. - 12. máj - DoubleTree by Hilton, Bratislava

Opäť sa Vám prihovoria vynikajúci domáci i zahraniční spíkri. Nebudú chýbať ani zaujímavé témy, inšpiratívne a náučné workshopy, diskusie a neformálna atmosféra.



Image

Môžete sa tešiť na

 • Svet HR a elektronického vzdelávania
 • Tvorbu e-kurzov tak, ako ste o nej neuvažovali
 • Talent manažment a rozvoj zamestnancov
 • Multikultúrne vzdelávanie
 • Inšpiratívne prípadové štúdie
 • Interaktívne workshopy
 • Networking a výmenu skúseností
 • Osobnosti v oblasti HR a vzdelávania
 • Priateľskú a otvorenú atmosféru

CAFÉ 2016 je určené

 • Riaditeľom ľudských zdrojov
 • Riaditeľom obchodu a marketingu
 • Manažérom vzdelávania a HR
 • Špecialistom pre vzdelávanie a rozvoj
 • Exekutívcom
 • Tímlídrom

e-learnmedia CAFÉ 2016

Nepremeškajte príležitosť zúčastniť sa odbornej konferencie a dozvedieť sa priamo od odborníkov,
ako čo najefektívnejšie využiť digitálne technológie pre vzdelávanie a rozvoj.

Doteraz ste s nami zažili

5

ročníkov podujatia CAFÉ

53

tém & workshopov

293

účastníkov

626

šálok kávy

984

jednohubiek

e-learnmedia Client Advisory Forum je skupina spájajúca sieť profesionálov v oblasti vzdelávania, ľudských zdrojov, informačných technológií, obchodu a marketingu zameraná na problematiku elektronického vzdelávania, riadenia výkonnosti a rozvoja talentu v organizácii.



tešia sa na vás naši spíkri

Spájame sieť profesionálov, ktorí si dokážu navzájom poradiť, inšpirovať jeden druhého
a v príjemnej atmosfére nadviazať nové kontakty či priateľstvá.

program podujatia

Vychutnajte si dva dni plné inšpiratívnych tém, prípadových štúdií, networkingu a dobrej nálady!

11. máj 2016 - Konferencia

8:00 | Registrácia

8:30 | Ranný networking

9:00 | Privítanie

Integrating NetDimensions Talent Suite at CERN

Manuel Bouzas / Doreen Laura Klem, CERN

CERN, the world's largest physics lab, hosts a large, diverse population with challenging training needs: safety training for potentially dangerous situations, technical training and a vast catalog of communication, management and leadership training for a multicultural environment. NetDimensions Learning replaced CERN's in-house developed LMS. This session focuses on the implementation project, including: Reproducing HR & Safety Stakeholders' workflow enrolment processes, connecting internal financial system, workflow approval process tool & single sign-on, integration of HR & Safety Stakeholders' complex business process via SCRUM Migrating users & resources from Pentaho.

Neopost Enterprise Digital Software (EDS) Talent Portal

Stéphanie Auchabie, Neopost Enterprise Digital Solutions

From eLearning solution to a comprehensive Talent Management Solution. How EDS has chosen e-learnmedia & NetDimensions Talent Suite solution to accompany the growth and the transformation of the company.

10:15 | Prestávka na kávu alebo čaj & networking

10:45 | Vzdelávacie portály: Čerstvý vietor pre vzdelávanie a on-boarding

Juraj Gabrhel, e-learnmedia

Angažovanosť zamestnancov, zákazníkov, partnerov, adaptácia nových zamestnancov, to sú výzvy dnešných dní pre množstvo organizácií. Študujúci dnes požadujú neštandardné, no príťažlivé prostredia pre vzdelávanie prispôsobené ich potrebám a očakávaniam. Práve vzdelávacie portály sú cestou, ako urobiť vzájomnú spoluprácu a vzdelávanie prístupné, svieže a rýchlo stráviteľné. Spoločne sa pozrieme na to, ako dokážu zvýšiť rýchlosť prístupu k informáciám, pomocou gamifikácie pridať vzdelávaniu ďalší rozmer, angažovať a motivovať zamestnancov, rozvíjať komunitu a zdieľanie poznatkov z praxe. Ako umožňujú prispôsobiť vzdelávanie individuálnym požiadavkám štúdijných skupín, projektu alebo celej organizácie.

Empower your online content with Articulate

Nicola Appel, Articulate

Articulate has the most powerful, most intuitive software for creating interactive courses. But it takes more than great software to create engaging courses. That’s why we are so excited to introduce new partner in SK/CZ territory. In e-learnmedia you have expert advice, practical tips, trainings right at your fingertips in your local language.

Panelová diskusia

12:00 | Prestávka na pohodový obed & networking

13:00 | Konec faux-pas v kavárnách

Daniel Šmíd, ARBITER ELEGANTIARUM

„Setkáme se v kavárně, zvu Vás na kafé.“ Často používaná věta při dohodě ke schůzce míří tam, kde je káva hlavním produktem a lákadlem. Přitom však velká část z vás na tomto relativně „bezpečném“ místě chybuje. Bez znalostí korektního chování v kavárně se i zde vydáváte na docela tenký led a můžete negativně ovlivnit dobrý dojem z vaší osoby. Také zde platí jistá pravidla a doporučení, jak se chovat a jak kávu pít. Znáte je všechny?

Leadership in Learning and Learning for Leaders

Christopher White, Skillsoft

The presentation will look at recent trends in Leadership learning, including investments and the development approach usually applied by a number of organisations. It will look at ways in which Skillsoft can reinforce the existing learning processes to develop todays and importantly tomorrows leaders.

Budúcnosť patrí dospelým firmám a neposlušným žiakom...

Lukáš Bakoš, Maxman Consultants

...uvedomujeme si to? Vieme, čo z toho vyplýva pre HR, pre rozvoj a vzdelávanie? Klasické hierarchické korporátne systémy sa postupne zmenia a pretransformujú, pretože nové generácie v nich v tejto podobe fungovať nechcú. A budúcnosť bude prekvapujúca...

Panelová diskusia a interaktívne zhrnutie

15:00 | Recepcia

12. máj 2016 - Workshopy

Dokáže Váš autorský nástroj viac ako sa na prvý pohľad zdá?

9:00 - 12:00

Už Vás niekedy kurz oslovil Vaším menom? Vyskúšali ste si pri rozhovore s nahnevaným zákazníkom, čo by sa stalo, keby ste priliali poslednú kvapku do ohňa? Zahrali ste si v rámci kurzu hru? Hľadali ste ten posledný kúsok textu, len aby ste získali odznak?

Ak ste čokoľvek z tohto zažili, je veľmi pravdepodobné, že Vám to umožnili tzv. parametre.

Čo sú to parametre a ako s ich pomocou spraviť kurzy osobnejšie, zaujímavejšie a zapamätateľnejšie sa dozviete aj na tomto workshope.

Spoločne si vyskúšame ako:

 • osloviť študenta jeho vlastným menom,
 • využiť odpoveď na otázku neskôr v kurze,
 • vytvoriť systém počítania bodov a prideľovania odmien – teda prvky gamifikácie,
 • vyrobiť v kurze vzdelávaciu minihru a ďalšie zaujímavé veci.

Podmienkou aktívnej účasti na workshope je PC s autorským nástrojom, v ktorom vytvárate kurzy. Autorský nástroj musí podporovať prácu s parametrami. Ak neviete, či je na to Váš autorský nástroj vhodný, napíšte nám a my Vám to zistíme.

Autorské nástroje, ktoré prácu s parametrami podporujú sú napríklad: Articulate Storyline, Adobe Captivate, Lectora.

Aj v prípade, že sa chcete dozvedieť o tejto téme viac a zatiaľ nevlastníte autorský nástroj, ktorý prácu s parametrami podporuje, radi Vás na workshope privítame.

Lektor: Elena Urbanová, Instructional Designer/Writer, e-learnmedia

Elena študovala na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského v Bratislave. Od roku 2012 je súčasťou tímu pre vývoj e-learningových kurzov v spoločnosti e-learnmedia, s.r.o. Pracuje vo viacerých autorských nástrojoch a zároveň sa venuje metodike tvorby e-kurzov.

Cena: 70,- EUR bez DPH *

Zvýhodnená cena v prípade prihlásenia sa na 2 workshopy je 120,- EUR bez DPH.

* Cena workshopu zahŕňa coffee break občerstvenie a obed.


Interakcie, ktoré učia

13:00 - 16:00

Pri spracovaní obsahu do e-learningového kurzu sa kladie dôraz na informácie, ktoré si má účastník kurzu zapamätať. Avšak skutočne dôležité je naučiť ho niečo správne robiť. Je to zásadná zmena myslenia. Tvorcovia kurzov ľahko podľahnú vplyvu nositeľov informácie (SME), aby sa sústredili na odovzdanie správneho a kompletného obsahu. To však nestačí. Účastník chce aplikovať obsah, aby ním vyriešil úlohy alebo problémy. To si vyžaduje tvorbu skutočných interakcií, nie len takých, ktoré postupne odkrývajú ďalšie a ďalšie informácie. Interakcií, ktoré zapájajú myseľ účastníka, ktoré zlepšujú jeho schopnosti a pripravenosť konať správne a efektívne. Takéto interakcie si vyžadujú štyri integrované komponenty známe ako CCAF (context, challange, activity, feedback).

Počas workshopu budeme premýšľať nad e-learningovými kurzami alebo aj prezenčnými školeniami a budeme na nich aplikovať štruktúru CCAF. Dokážete vymyslieť tému, na ktorú nie je možné tento model aplikovať? Príďte to skúsiť.

Od účastníkov workshopu sa očakáva, že budú aktívne prispievať témami, na ktoré budeme aplikovať štruktúru CCAF a zároveň budú spolupracovať pri ich riešení.

Lektor: Radovan Ščesný, Head of Learning Content Solutions, e-learnmedia

Radovan promoval na Ekonomickej univerzite v Bratislave v odbore Informačné technológie a zároveň Učiteľstvo odborných ekonomických predmetov. Ako pedagóg a vedúci Katedry informatiky riadil rozvojové projekty zamerané na využívanie informačných technológií vo vzdelávaní. Od roku 2003 pracuje pre spoločnosť e-learnmedia, s.r.o. kde vedie tím vývojárov e-learningových kurzov. Spolu so svojim tímom úspešne rieši a riadi vzdelávacie projekty pre zákazníkov na Slovensku, národné i zahraničné projekty.

Cena: 70,- EUR bez DPH *

Zvýhodnená cena v prípade prihlásenia sa na 2 workshopy je 120,- EUR bez DPH.

* Cena workshopu zahŕňa coffee break občerstvenie a obed.


ČLOVĚK – AMBASSADOR VAŠÍ FIRMY

9:00 - 12:00

Máte krásné sídlo firmy, sympatickou sekretářku, optimalizovanou webovou prezentaci a tiskoviny z dílny grafického studia? Vlastníte moderní vozový park, aktualizovaný ekonomický software a billboard na dálnici? Jste připraveni uspět? Váš úspěch a zisk však z velké části určují vaši zaměstnanci – vaši lidé. Váš člověk ovlivňuje „dobré jméno“ nebo může být nositelem „špatné reklamy“ vaší firemní kultury. Naučte své lidi pečovat o vztahy se zákazníky a také uvnitř firmy.

Lektor: Daniel Šmíd, Style Advisor a Image Consultant, ARBITER ELEGANTIARUM

Jako lektor vede workshopy a semináře v Čechách i na Slovensku na téma korektního chování, zavádění firemní kultury, image firmy a dress code obchodníků. Mezi jeho klienty patří významné společnosti a instituce. Pravidelně přednáší na brněnských univerzitách a připravuje studenty na pohovory s jejich budoucími zaměstnavateli. Účastní se odborných konferencí, publikuje články v médiích. Jeho vášní jsou pánské oděvy, působí jako brand ambassador a stylista největšího evropského krejčovství Delor.

Cena: 70,- EUR bez DPH *

Zvýhodnená cena v prípade prihlásenia sa na 2 workshopy je 120,- EUR bez DPH.

* Cena workshopu zahŕňa coffee break občerstvenie a obed.


Tvorba e-learningových kurzov priamo v LMS – nemožné, a predsa možné a navyše účelné

13.00 - 16.00

Všetci sme už počuli, že tvorba e-kurzov v LMS nie je správnou cestou k tvorbe kvalitných študijných materiálov. Je to však skutočne tak? Sú naozaj dostupné funkcie LMS systémov tak obmedzené? Príďte sa pozrieť na náš workshop a my vám ukážeme, že to nemusí byť celkom pravda.

Ukážeme si, že v správnych rukách sa aj LMS môže stať účinným a obľúbeným nástrojom pre tvorbu e-learningových kurzov. A to nie len pre erudovaných lektorov, ale aj pre manažérov a tím lídrov napríklad pri rýchlej potrebe odovzdania informácií zamestnancom. Uvažovali ste niekedy o tvorbe kurzov bežnými zamestnancami, ktorí by takto mohli zdieľať svoje poznatky a skúsenosti z praxe?

Príďte sa pozrieť na náš workshop, kde si spoločne ukážeme:

 • možnosti tvorby e-learningových kurzov s využitím výhod prostredia LMS,
 • tvorbu viac, ako bežných online kurzov obmedzených len na text doplnený obrázkom, prípadne videom,
 • ako jednoducho môžu LMS využiť pre zdieľanie poznatkov nie len lektori, ale aj tím lídri, manažéri alebo dokonca bežní zamestnanci,
 • micro-learning – krátke a efektívne e-learningové kurzy s využitím nástrojov v LMS.

Podmienkou účasti na workshope je vlastný notebook (nie tablet).

Lektor: František Stanček, Head of project management, e-learnmedia

František sa začal venovať problematike informačnými technológiami podporovaného vzdelávania už počas svojich vysokoškolských štúdií. Najskôr skúsenosti nadobúdal ako študent technológie vzdelávania, kde sa zameriaval najmä na elektronické kurzy. Neskôr sa ako doktorand venoval problematike využitia informačných a komunikačných technológií vo formálnom a neformálnom vzdelávaní. Od roku 2008 pôsobí v spoločnosti e-learnmedia s. r. o., kde sa priamo venuje vývoju elektronických kurzov, metodike tvorby elektronických kurzov a technológiami podporovanému vzdelávaniu.

Cena: 70,- EUR bez DPH *

Zvýhodnená cena v prípade prihlásenia sa na 2 workshopy je 120,- EUR bez DPH.

* Cena workshopu zahŕňa coffee break občerstvenie a obed.


Na prevzatie

Pre prevzatie dokumentov zadajte, prosím, heslo a potvrďte.

Tešíme sa na vás v mieste konania

11. - 12. máj 2016
Hotel DoubleTree by Hilton, Bratislava

Frequently Asked Questions

Časté otázky a odpovede súvisiace s podujatím.
Before browse our site, please accept our cookies policy
CAFÉ je akronym pre Client Advisory Forum Event.
e-learnmedia CAFÉ je určené riaditeľom vzdelávania, riaditeľom obchodu a marketingu, manažérom vzdelávania a ľudských zdrojov, špecialistom pre vzdelávanie a rozvoj, exekutívcom, tímlídrom a všetkým, ktorým je blízka problematika technológiou podporovaného vzdelávania, riadenia výkonnosti a rozvoja talentu v organizácii.
11.05.2016 - Konferencia
Účasť na prvom - konferenčnom dni podujatia je bezplatná, je však podmienená potvrdením registrácie zo strany spoločnosti e-learnmedia. Veríme, že vzhľadom na kapacitné možnosti s porozumením prijmete naše právo nepotvrdiť registráciu všetkých žiadostí, najmä žiadostí z rovnakej organizácie. Samozrejme s každým záujemcom o naše riešenia a služby si radi dohodneme osobitné stretnutie.

12.05.2016 – Odborné workshopy
Cena za účasť na jednom workshope je 70,- EUR bez DPH. Zvýhodnená cena v prípade prihlásenia sa na 2 workshopy je 120,- EUR bez DPH. V cene účastníckeho poplatku je obed a občerstvenie počas dňa.
Účasť na workshope/workshopov je voliteľná a nie je podmienkou pre účasť na prvom konferenčnom dni podujatia. Veľmi radi vás však na workshopoch privítame, pretože veríme, že témy workshopov ako aj ich obsah bude veľmi pútavý a prínosný.
Zaregistrovať sa na podujatie je možné prostredníctvom registračného formulára. Účasť na prvom - konferenčnom dni podujatia (11.05.2016) je bezplatná, je však podmienená potvrdením registrácie zo strany spoločnosti e-learnmedia. Veríme, že vzhľadom na kapacitné možnosti s porozumením prijmete naše právo nepotvrdiť registráciu všetkých žiadostí, najmä žiadostí z rovnakej organizácie. Samozrejme s každým záujemcom o naše riešenia a služby si radi dohodneme osobitné stretnutie.
Bude Na záver prvého konferenčného dňa sme pre účastníkov podujatia pripravili priestor pre neformálny networking spojený s malou recepciou. Okrem toho bude možné počas oboch dní podujatia na networking využiť viacero prestávok.
Áno, pomocou našeho partnera dopravy - Hopin Taxi. Využite špeciálny kód, ktorý Vám pošleme po registrácii a získajte 7 € na jazdu s aplikáciou HOPIN TAXI. V deň konania konferencie zadajte kód priamo do aplikácie v sekcii Bezhotovostná platba -> Pridať voucher. Stiahnite si aplikáciu na objednávanie taxíkov cez Google Play, AppStore alebo Windows Store.
Áno. Prvý konferenčný deň bude tlmočený z angličtiny do slovenského jazyka.
Smart casual. Obleky a kravaty nie sú povinné.
Hlavným organizátorom podujatia e-learnmedia CAFÉ 2016 je spoločnosť e-learnmedia, s. r. o.

e-learnmedia, s. r. o.
Mlynské Nivy 71 (Trade Center II)
821 05 Bratislava
Slovenská republika

Fakturačné údaje:
IČO: 36 341 355
IČ DPH: SK2021932836
Výpis z obchodného registra
e-learnmedia CAFÉ 2016 sa uskutoční v modernom hoteli DoubleTree by Hilton v Bratislave. Radi vám dávame do pozornosti, že hotel DoubleTree by Hilton vám počas podujatia e-learnmedia CAFÉ 2016 ponúka zvýhodnené sadzby na ubytovacie služby: za jednolôžkovú izbu 95,- EUR s DPH alebo dvojlôžkovú izbu 107,- EUR s DPH vrátane raňajok. V prípade záujmu o ubytovanie, kontaktujte, prosím, hotel na adrese bratislava.reservations@hilton.com a vo vašej správe uveďte názov podujatia "e-learnmedia CAFÉ 2016".
Pre všetkých účastníkov konferencie, ktorí pricestujú vlastným autom, je k dispozícii podzemná hotelová garáž s parkovaním v cene 1,- EUR s DPH/1 hod., prípadne 20,- EUR s DPH/deň.
„Online“ verzia existuje, jej názov je e-learnmedia Client Advisory Forum a je dostupná prostredníctvom sociálnej siete LinkedIn. e-learnmedia Client Advisory Forum je skupina spájajúca sieť profesionálov v oblasti vzdelávania, ľudských zdrojov, informačných technológií, obchodu a marketingu zameraná na problematiku elektronického vzdelávania, riadenia výkonnosti a rozvoja talentu v organizácii.

podujatie podporili naši partneri

Exkluzívny partner

Partneri

Mediálni partneri

Ďakujeme!